زندگی یک سرباز یتیم با نامه ای که از دختری به نام سیتا دریافت می کند ، دچار تغییر می شود. وی تصمیم می گیرد با سیتا ازدواج کند ولی نمی داند که او در واقع یک شاهدخت است...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Sita Ramam

تیزر فیلم سیتا رامام

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Sita Ramam

درباره فیلم سیتا رامام

سیتا رامام یک فیلم درام عاشقانه و رمانتیک به زبان هندی محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی هانو راگاواپودی و تهیه کنندگی ویجایانتی موویز و سواپنا سینما است.

دولکر سلمان، مرونال تاکور (در اولین فیلم تلوگو)، راشمیکا ماندانا و سومانت در این فیلم بازی می‌کنند. در سال 1964، ستوان رام، یک افسر یتیم ارتش هند که در مرز کشمیر خدمت می کند، نامه های عاشقانه ناشناس از سیتا ماهالاکشمی دریافت می کند. رام در مأموریتی است که سیتا را پیدا کند و عشقش را پیشنهاد کند.

عکاسی اصلی در آوریل 2021 آغاز شد و در آوریل 2022 با فیلمبرداری در حیدرآباد، کشمیر و بخش‌هایی از روسیه به پایان رسید. موسیقی این فیلم توسط ویشال چاندراسخار ساخته شده است، فیلمبرداری توسط P. S. Vinod و Shreyaas Krishna و تدوین توسط Kotagiri Venkateswara Rao انجام شده است.

سیتا رامام در 5 آگوست 2022 در سینما اکران شد. این فیلم به عنوان یک موفقیت تجاری بزرگ و انتقادی ظاهر شد و بیش از 105 کرور روپیه در گیشه با بودجه تولید 30 کرور به دست آورد.

Synopsis

An orphan soldier, Lieutenant Ram’s life changes, after he gets a letter from a girl named Sita. He meets her and love blossoms between them. When he comes back to his camp in Kashmir,After he gets caught in jail, he sends a letter to Sita which won’t reach her

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Sita Ramam 2022 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Sita Ramam در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Sita Ramam

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. حتما نگاه کنین داستان زیبایی رو روایت میکنه 🙂

    پاسخ 6