یک رهبر سیاسی توسط یک مرد ناشناس به قتل می رسد، حال این پرونده توسط یک پلیس با تجربه بررسی می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Salute

تیزر فیلم سلام نظامی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Salute

درباره فیلم سلام نظامی

سلام یک فیلم مهیج و رازآلود به زبان مالایایی هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی راشان اندروز و نویسندگی بابی سانجی با بازی دالکور سلمان در نقش اول پلیس است.

این فیلم که توسط Dulquer Salmaan تحت پرچم او Wayfarer Films تهیه شده است، اسلم کی پورایل را به عنوان فیلمبردار دارد، در حالی که A. Sreekar Prasad ویرایش را انجام می دهد و Santhosh Narayanan قبل از جایگزین شدن توسط Jakes Bejoy، برای ساختن موسیقی پس زمینه اصلی امضا شد.

این فیلم قرار بود به مناسبت سانکرانتی در ژانویه 2022 اکران شود، اما بعداً به دلیل افزایش موارد Omicron در هند برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. بعداً اعلام شد که این فیلم از اکران سینمایی خودداری می‌کند و تصمیم به اکران مستقیم برای پخش مستقیم در SonyLIV گرفته شد.

synopsis

S.I Aravind Karunakaran, a police officer on voluntary leave, is haunted by an old case he investigated. How far will he go to unravel the mystery and bring the truth to light

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Salute 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Salute در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Salute

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!