این فیلم به بررسی داستان ورونیکا گنت می پردازد که پس از ماستکتومی، همراه با پرستار جوانش، دسی، به یک خلوتگاه شفابخش در روستایی واقع در اسکاتلند می رود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم She Will

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم She Will

درباره فیلم او انجام خواهد داد

او ویل (به انگلیسی: She Will) یک فیلم درام ترسناک روان‌شناختی بریتانیایی محصول ۲۰۲۱ است. این اولین کارگردانی توسط شارلوت کولبرت است که نویسنده این فیلم نیز هست.[3] این فیلم توسط جسیکا مالیک و باب لاست با داریو آرجنتو تهیه کننده اجرایی و ادوارد آر.پرسمن تهیه شده است.

در این فیلم گروهی از بازیگران از جمله آلیس کریج، مالکوم مک داول، جان مک کریا، روپرت اورت، امی منسون، جاناتان آریس، دانیل لاپین و کوتا ابرهارت به ایفای نقش می پردازند. فیلم نامزد BIFA برنده پلنگ طلایی بهترین فیلم اول در جشنواره فیلم لوکارنو شد.

synopsis

An aging film star retreats to the Scottish countryside with her nurse to recover from surgery. While there, mysterious forces of revenge emerge from the land where witches were burned

شما می توانید فیلم بسیار زیبای She Will 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم She Will در ویکی پدیا

بازیگران فیلم She Will

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!