اسکوبی دو و گروهش بعداز یک دوره استراحت ، اکنون درگیر یک موضوع دیگر می‌شوند و باید به جزیره‌ای که آلوده به زامبی است بروند و درباره‌اش تحقیق کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Scooby-Doo: Return to Zombie Island

تیزر انیمیشن اسکوبی دو جزیره زامبی‌ ها

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Scooby-Doo: Return to Zombie Island

درباره انیمیشن اسکوبی دو جزیره زامبی‌ ها

اسکو بی دوو! بازگشت به جزیره زامبی (به انگلیسی: Return to Zombie Island) یک فیلم انیمیشن کمدی و رازآلود ماوراء الطبیعه است که توسط کمپانی برادران وارنر تولید و توسط شرکت سرگرمی خانگی برادران وارنر توزیع شده است.

این سی و سومین ورودی از سری فیلم‌های اسکوبی دو مستقیم به ویدئو و دنباله مستقیم انیمیشن اسکوبی‌دو در جزیره زامبی در سال 1998 است که اولین فیلم است. در فرنچایز Scooby-Doo مستقیم به ویدئو.

این فیلم برای اولین بار در 21 ژوئیه 2019 در کامیک کان سن دیگو به نمایش درآمد، پس از آن در 3 سپتامبر 2019 به صورت دیجیتالی منتشر شد و یک دی وی دی در 1 اکتبر 2019 منتشر شد.

synopsis

The gang is pulled out of retirement to investigate a mystery on a familiar zombie-infested island

شما می توانید انیمیشن Scooby-Doo: Return to Zombie Island 2019 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Scooby-Doo: Return to Zombie Island در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Scooby-Doo: Return to Zombie Island

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!