این مستند از طریق مصاحبه های اختصاصی و فیلم های آرشیوی ، یک تصویر صمیمی از هفت دوره قهرمان فرمول 1 ، مایکل شوماخر را دنبال می کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر مستند Schumacher

تیزر مستند شوماخر

اطلاعات بیشتر

عوامل مستند Schumacher

درباره فیلم شوماخر

Schumacher یک فیلم مستند ورزشی آلمانی محصول 2021 به کارگردانی مشترک هانس برونو کامرتونز، ونسا نوکر و مایکل ویچ درباره راننده آلمانی مسابقات فرمول یک میشائیل شوماخر است که در سطح بین المللی در نتفلیکس توزیع شد. این فیلم در 15 سپتامبر 2021 در نتفلیکس، مصادف با ورود شوماخر به فرمول یک، 30 سال پیش، منتشر شد.

این فیلم حرفه شوماخر در فرمول یک و بازگشت اسکودریا فراری به تسلط در سال های 2000-2004 را مستند می کند. مصاحبه‌های کوتاه خانوادگی در سرتاسر، بینشی از زندگی شخصی او ارائه می‌کند.

synopsis

Through exclusive interviews and archival footage, this documentary traces an intimate portrait of seven-time Formula 1 champion Michael Schumacher

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Schumacher 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Schumacher در ویکی پدیا

بازیگران مستند Schumacher

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سانسوره

    پاسخ 7