پس از اینکه یک مامور مالی توسط زنی حیله گر فریب می خورد، تصمیم می گیرد از هند به آمریکا سفر کند تا پول خود را از دست کسانی که آن را دزدیده اند، پس بگیرد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Sarkaru Vaari Paata

تیزر فیلم حراج دولتی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Sarkaru Vaari Paata

درباره فیلم حراج دولتی

Sarkaru Vaari Paata (ترجمه: پیشنهاد دولت) یک فیلم اکشن درام به زبان تلوگو هندی محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی Parasuram. این فیلم توسط Mythri Movie Makers، 14 Reels Plus و G. Mahesh Babu Entertainment تولید می شود و ماهش بابو، کیرتی سورش و ساموتیراکانی در آن ایفای نقش می کنند.

این فیلم درگیری بین ماهی، یک سرمایه‌دار و نماینده مجلس به نام راجندرانات را دنبال می‌کند که دخترش کالااواتی با ماهی به خاطر بدهی‌های قمارش مخالفت می‌کند.

این فیلم در می 2020 با یک مراسم رسمی رونمایی در نوامبر 2020 اعلام شد. عکاسی اصلی در ژانویه 2021 در دبی آغاز شد و بعداً در حیدرآباد نیز انجام شد، اما در آوریل 2021 به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد. فیلمبرداری در ژوئیه 2021 از سر گرفته شد و در گوا و اسپانیا پیش از پایان در آوریل 2022 انجام شد. موسیقی متن و موسیقی متن فیلم توسط Thaman S با فیلمبرداری و تدوین به ترتیب توسط R. Madhi و Marthand K. Venkatesh ساخته شده است.

در ابتدا قرار بود در ژانویه 2022 منتشر شود، Sarkaru Vaari Paata به دلیل بیماری همه گیر و تاخیر در تولید به تعویق افتاد. در نهایت در 12 مه 2022 اکران شد و نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان با تمجید از اجرای بابو باز شد. این فیلم که با بودجه 60 کرور روپیه ساخته شد، حدود 180 تا 230 کرور در سرتاسر جهان فروخت و دومین فیلم پرفروش تلوگوی سال 2022 شد.

Synopsis

After being conned by the woman he loves, a finance agent arrives in India from USA to retrieve his money from the woman’s father, a powerful MP and an industrialist

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Sarkaru Vaari Paata 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Sarkaru Vaari Paata در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Sarkaru Vaari Paata

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!