یک رزمی‌کار درستکار به اشتباه به قتل متهم شده و مجبور به فرار می‌شود. حال او تلاش می‌کند گذشته اسرارآمیز خود و دشمنان ناشناخته‌ای که قصد نابودی او را دارند را کشف کند اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Sakra

تیزر فیلم ساکرا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Sakra

درباره فیلم ساکرا

ساکرا (به چینی ساده شده: 天龙八部之乔峰传؛ چینی سنتی: 天龍八部之喬峯傳) یک فیلم wuxia محصول 2023 به کارگردانی دانی ین است که همچنین تهیه کننده فیلم با ونگ جینگ است.

این از رمان wuxia Demi-Gods and Semi-Devils نوشته جین یونگ اقتباس شده است. در این فیلم دانی ین، چن یوچی و سیا لیو ایفای نقش می کنند و در سال نوی چینی 2023 در پلتفرم های OTT در چین منتشر شد. همچنین در 16 ژانویه 2023 در سینماهای مالزی اکران شد.

Synopsis

When a respected martial artist is accused of killing, he goes around in search of answers about his own mysterious origin story and the unknown enemies working to destroy him

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Sakra 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Sakra

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!