استاد وودانگ ژانگ کویشان که در جزیره یخ و آتش شانگری لا به همراه خانواده اش به دور از اختلاف و خونریزی زندگی می کند، در کمین نشست و پسر کوچکش ژانگ ووجی را یتیم رها کرد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم New Kung Fu Cult Master

تیزر فیلم استاد جدید فرقه کونگ‌فو 1

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم New Kung Fu Cult Master

درباره فیلم استاد جدید فرقه کونگ‌فو 1

استاد جدید فرقه کونگ‌فو 1 یک فیلم wuxia محصول 2022 هنگ کنگ-چین به کارگردانی وونگ جینگ و ونوس کیونگ اقتباس شده از رمان لوئی چا به نام شمشیر بهشت و صابر اژدها است. در این فیلم، لوئیس کو، دانی ین، ریموند لام، جانیس من، یون کیانکیان و سابرینا کیو به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم در 28 ژانویه 2022 در سنگاپور اکران شد، در حالی که در 31 ژانویه 2022 در چین بر روی پلتفرم های پخش پخش شد. دنباله مستقیم این فیلم، New Kung Fu Cult Master 2، در 3 فوریه 2022 در چین بر روی پلتفرم های جریان منتشر شد.

synopsis

Wudang master Zhang Cuishan who lives in the Shangri-La Ice and Fire Island with his family, away from the dissension and bloodshed, ambushed and leaving his young son Zhang Wuji orphaned

شما می توانید فیلم بسیار زیبای New Kung Fu Cult Master 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم New Kung Fu Cult Master در ویکی پدیا

بازیگران فیلم New Kung Fu Cult Master

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. محصول کشور چینه نه کره ….

  پاسخ 8
 2. سلام وقت بخیر
  لطفاً پارت دوم را قرار دهید

  پاسخ 7
  • سلام.
   امیدوارم حالتون خوب باشه.
   به زودی افزوده میشه.

   پاسخ 6
  • سلام.
   تا دقایقی دیگه افزوده میشه.

   پاسخ 7