یک زوج متاهل آمریکایی به جشنواره سن سباستین می روند و درگیر جادوی این رویداد زیبایی و جذابیت شهر و خیال پردازی فیلم ها می شوند.

تصاویر فیلم Rifkins Festival

  • دانلود فیلم جشنواره ریفکین 2020
  • نسخه کم حجم فیلم جشنواره ریفکین 2020
  • تماشای آنلاین فیلم جشنواره ریفکین 2020
  • دانلود فیلم Rifkin's Festival 2020
  • نسخه کم حجم فیلم Rifkin's Festival 2020
  • تماشای آنلاین فیلم Rifkin's Festival 2020

تیزر فیلم جشنواره ریفکین

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Rifkins Festival

درباره فیلم جشنواره ریفکین

جشنواره ریفکین یک فیلم کمدی در سال 2020 است ، به نویسندگی و کارگردانی وودی آلن. در یک محصول مشترک آمریکایی-اسپانیایی-ایتالیایی النا آنایا ، لویی گارل ، جینا گرشون ، سرجی لوپز ، والاس شاون و کریستف والس بازی می کنند.

اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین در 18 سپتامبر سال 2020 اکران شد و در تاریخ 2 اکتبر سال 2020 توسط Tripictures در اسپانیا اکران شد.

خلاصه ای از خلاصه داستان در 4 سپتامبر 2019 در گاردین ظاهر شد و بیان داشت: فیلم ، جشنواره ریفکین ، درباره زوجی است که هنگام حضور در شهر برای جشنواره فیلم سن سباستین عاشق یکدیگر می شوند و از رویداد سالانه به عنوان زمینه یک کمدی عاشقانه.

synopsis

A married American couple go to the San Sebastian Festival and get caught up in the magic of the event, the beauty and charm of the city and the fantasy of movies

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Rifkins Festival 2020 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Rifkins Festival در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Rifkins Festival

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!