گو سان یونگ دانشجویی است که تسخیر شده است. او با یک جن گیر به نام یوم هائه سانگ ملاقات می کند که می تواند شیاطین را ببیند. آنها تصمیم می گیرند با ارواح خبیثه ای که مسئول مرگ چندین نفر هستند مقابله کنند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Revenant

تیزر سریال از گور برخاسته

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Revenant

درباره سریال از گور برخاسته

از گور برخاسته (انگلیسی: Revenant; کره‌ای: 악귀) یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی سال ۲۰۲۳ به نویسندگی کیم اون هی و به کارگردانی لی جونگ ریم و با بازی کیم ته-ری، اوه جونگ سه و هونگ کیونگ است.

این مجموعه از ۲۳ ژوئن تا ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۳، روزهای جمعه و شنبه ساعت ۲۲:۰۰ (کی‌اس‌تی) از اس‌بی‌اس پخش شد. از گور برخاسته همچنین برای استریم در دیزنی پلاس در مناطق منتخب قابل دسترسی است.

Synopsis

Ku San Young works and studies at night to become a public officer. After receiving a relic from her dead father mysterious deaths take place around her, and she finds herself slowly changing

شما می توانید سریال بسیار زیبای Revenant را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران سریال Revenant

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!