چوی جون-وون جوانی است که مدت زیادی دنبال کار می‌گردد اما شغل مطمئنی پیدا نمی‌کند. در حین یک اتفاق، او گریم ریپرها کو ریون و لیم ریونگ-گو را می‌بیند و به او شغلی را پیشنهاد می‌دهند که باید به کسانی که تصمیم دارند خودکشی کنند، دلیلی برای زندگی بدهد و آنها را از خودکشی منصرف کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Tomorrow

تیزر سریال فردا

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Tomorrow

درباره سریال فردا

فردا (کره‌ای: 내일; لاتین‌نویسی اصلاح‌شده: Naeil) یک مجموعهٔ تلویزیونی کره جنوبی سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کیم ته-یون و سونگ چی-ووک و با بازی کیم هی سان، کیم رو وون، لی سوهیوک و یون جی-اون است. این مجموعه بر پایهٔ وب‌تون ناور است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این مجموعه از ۱ آوریل تا ۲۱ مه ۲۰۲۲، روزهای جمعه و شنبه ساعت ۲۲:۵۰ (کی‌اس‌تی) از ام‌بی‌سی برای ۱۶ قسمت پخش شد.

synopsis

Made half-human and half-spirit by accident, a young man is employed by a company of grim reapers in the underworld to carry out special missions.

شما میتوانید سریال کره ای Tomorrow را با زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

سریال فردا در ویکی پدیا

بازیگران سریال Tomorrow

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. قسمت های بعدی کی میاد؟؟؟

  پاسخ 4
  • سلام تا دقایقی دیگر افزودده میشه تمامی 16 قسمت.

   پاسخ 4
 2. عالی

  پاسخ 5