27 سال از زمانی که دکتر سام بکت وارد شتاب دهنده کوانتوم لیپ شد و ناپدید شد می گذرد. اکنون یک تیم جدید برای راه اندازی مجدد پروژه جمع آوری شده است به امید درک اسرار پشت ماشین و مردی که آن را ایجاد کرده است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Quantum Leap

تیزر سریال جهش کوانتومی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Quantum Leap

درباره سریال جهش کوانتومی

جهش کوانتومی یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که از شبکه NBC پخش می شود. این یک احیای جهش کوانتومی است که سی سال پس از وقایع سری اصلی 1989 اتفاق می افتد.

این سریال توسط دونالد پی بلیزاریو و تهیه‌کنندگی اجرایی توسط او، استیون لیلین و برایان وینبرانت، با مارتین گرو به عنوان مجری برنامه ساخته شد.

در این سریال ریموند لی به عنوان شخصیت اصلی جدید دکتر بن سونگ، کیتلین باست، میسون الکساندر پارک، نانریسا لی و ارنی هادسون بازی می کنند. این سریال در 19 سپتامبر 2022 برای اولین بار پخش شد.

Synopsis

Set 30 years after Dr. Sam Beckett stepped into the Quantum Leap accelerator and vanished, follows a new team that must restart the project hoping to understand the mysteries behind the machine and its creator

شما می توانید سریال بسیار زیبای Quantum Leap را با زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Quantum Leap در ویکی پدیا

بازیگران سریال Quantum Leap

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!