همچنانکه یک قاتل سریالی در شهری تاریک و مرموز دست به شکار موجودات اسرار آمیز می زند، کارآگاهی که بر روی این پرونده کار می کند به عنوان قاتل و اولین مظنون پرونده شناخته می شود..

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Carnival Row

تیزر سریال کارناوال رو

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Carnival Row

درباره سریال کارناوال رو

خیابان کارناوال (به انگلیسی: Carnival Row) عنوان یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی تحت وب در ژانر نئو-نوآر و فانتزی است که توسط رنه اچواریا و تراویس بیچام ساخته شده‌است.

فصل نخست مجموعه به تعداد ۸ قسمت در ۳۰ اوت ۲۰۱۹، از سرویس ویدئویی آمازون عرضه شد. اورلاندو بلوم و کارا دلوین ستارگان این مجموعه هستند. در ژوئیه ۲۰۱۹، آمازون اعلام کرد مجموعه برای فصل دوم نیز تمدید شد. فصل دوم این مجموعه از فوریه ۲۰۲۳ شروع به پخش کرده است.

Synopsis

A human detective and a fairy rekindle a dangerous affair in a Victorian fantasy world, where the city’s uneasy peace collapses when a string of murders reveals an unimaginable monster

شما می توانید سریال بسیار زیبای Carnival Row را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Carnival Row در ویکی پدیا

بازیگران سریال Carnival Row

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!