این انیمیشن داستان زندگی شخصیت گربه ی شمشیرزن سری انیمیشن های شرک را به تصویر می کشد. ماجراهایی که نهایتا او را به سمت شرک و دوستانش هدایت می کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Puss in Boots

تیزر فیلم گربه چکمه‌ پوش

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Puss in Boots

درباره انیمیشن گربه چکمه‌ پوش

گربهٔ چکمه‌پوش (به انگلیسی: Puss in Boots) یک پویانمایی رایانه‌ای کمدی ماجراجویی است که توسط استودیوی شرکت دریم‌ورکس و به کارگردانی کریس میلر ساخته شده‌است. این پویانمایی در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۱ اکران عمومی شد.

این فیلم اسپین افی از فیلم شرک با عنوان گربهٔ چکمه‌پوش است، داستان فیلم قبل از دوستی او با شرک است. آنتونیو باندراس به جای این گربه صحبت می‌کند.

synopsis

An outlaw cat, his childhood egg-friend and a seductive thief kitty set out in search for the eggs of the fabled Golden Goose to clear his name, restore his lost honor and regain the trust of his mother and town

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Puss in Boots 2011 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Puss in Boots در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Puss in Boots

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!