فیلم Nightmare Alley درباره یک کارنی جوان بلند پرواز است که این توانایی را دارد که با چند کلمه خوب و ایده آل، دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. اما او با روانپزشک زنی ارتباط برقرار می کند که حتی از او هم خطرناک تر است...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Nightmare Alley

تیزر فیلم کوچه کابوس

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Nightmare Alley

درباره فیلم کوچه کابوس

کوچه کابوس (انگلیسی: Nightmare Alley‎) فیلمی رو به اکران در ژانر تریلر روان‌شناختی به کارگردانی گی‌یرمو دل تورو و نویسندگی مشترک دل تورو و کیم مورگان بر اساس رمانی به همین نام اثر ویلیام لیندزی گرشام است. بردلی کوپر، کیت بلانشت، ویلم دفو، تونی کولت، ریچارد جنکینز، ران پرلمن، رونی مارا، و دیوید استراترن ستارگان فیلم هستند.

synopsis

An ambitious carny with a talent for manipulating people with a few well-chosen words hooks up with a female psychiatrist who is even more dangerous than he is

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Nightmare Alley 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Nightmare Alley در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Nightmare Alley

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!