پس از اینکه همسر جوان یک مرد مجبور می‌شود 40 سال از زندگی خود را برای پرداخت یک بدهی سنگین بیمه ببخشد، او ناامیدانه به دنبال راهی برای پس گرفتن زندگی همسرش می‌گردد، اما به زودی با جنبه تاریک شرکت بیوتکنولوژی دستکاری زمان که در آن کار می‌کند، روبرو شده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Paradise

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Paradise

درباره فیلم بهشت 2023

بهشت ( به انگلیسی : Paradise ) فیلمی در ژانر اکشن ، علمی تخیلی و دلهره آور محصول کشور آلمان به کارگردانی مشترک Boris Kunz ، Indre Juskute و Tomas Jonsgården در سال 2023 میباشد. نویسندگان آن  Simon Amberger ، Peter Kocyla و Boris Kunz هستند و بازیگرانی همچون Lisa-Marie Koroll ، Dalila Abdallah و Numan Acar در آن نقش آفرینی کرده اند.

synopsis

After his wife is forced to give up 40 years of her life as payment for an insurance debt, a man desperately searches for a way to get them back.

شما میتوانید فیلم زیبای Paradise 2023 را همراه با زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

 

بازیگران فیلم Paradise

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!