عروسکی پارچه‌ای به نام ۹که در یک آینده پسا آخرالزمانی به موجودی زنده تبدیل شده‌است، کلید نجات بشریت را بدست می‌آورد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن nine

تیزر انیمیشن 9

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن nine

درباره انیمیشن نه

9 یک انیمیشن علمی تخیلی کامپیوتری محصول سال 2009 به کارگردانی شین آکر، نویسندگی پاملا پتلر و تهیه کنندگی جیم لملی، تیم برتون، تیمور بکمامبتوف و دانا گینزبورگ است.

در این فیلم، الیجا وود صداپیشگی یک ربات کوچک راگدال مانند را می دهد که مدت کوتاهی پس از پایان بشریت از خواب بیدار می شود و باید هشت ربات دیگر را پیدا کند تا رمز و راز پشت نابودی بشریت را در حالی که با مخلوقات شیطانی یک ماشین دزد روح عظیم درگیر می شود، پیدا کند. این فیلم همچنین دارای صدای جان سی ریلی، جنیفر کانلی، کریستوفر پلامر و کریسپین گلاور، با مارتین لاندو و فرد تاتاسیوره است.

این فیلم بر اساس انیمیشن Acker در سال 2005 ساخته شده است و نامزد جایزه اسکار به همین نام است که در کارگاه انیمیشن UCLA ساخته شده است. Focus Features آن را در 9 سپتامبر 2009 در سینما اکران کرد.

این فیلم عموماً نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد و با بودجه 30 میلیون دلاری 48.4 میلیون دلار به دست آورد. همچنین نامزد جایزه Annie برای بهترین جلوه های انیمیشن در یک فیلم بلند شد. این فیلم در 29 دسامبر 2009 به صورت DVD و Blu-ray منتشر شد.

Synopsis

A rag doll that awakens in a postapocalyptic future holds the key to humanity’s salvation

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای nine 2009 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن nine در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن nine

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!