جراحی به نام انجی آماده می‌شود که کریسمس دیگری را به تنهایی در بیمارستان بگذراند. با این حال زمانی که او سوار قطار شهری شده و به خواب می‌رود، پس از مدتی در 10 سال گذشته از خواب بیدار می‌شود. حال انجی می‌تواند انتخاب‌های متفاوتی در زندگی داشته باشد تا آینده خود را تغییر دهد اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Next Stop, Christmas

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Next Stop, Christmas

درباره فیلم ایستگاه بعد، کریسمس 2021

ایستگاه بعد، کریسمس 2021 به انگلیسی ( Next Stop, Christmas 2021) یک فیلم کمدی ، درام و فانتزی محصول کشور آمریکا به کارگردانی Dustin Rikert و نویسندگی مشترک Samantha DiPippo ، Kari Drake و Andrew Gernhard در سال 2021 می باشد. بازیگرانی چون Lyndsy Fonseca ، Chandler Massey و Erika Slezak در آن هنرنمایی کرده اند.

synopsis

Angie is determined to spend Christmas alone but her usual commuter ride turns into a Christmas train that drops her off in her home town in 2011.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای ایستگاه بعد، کریسمس 2021 دوبله شده را از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین همراه با نسخه کم حجم تماشا کنید.

بازیگران فیلم Next Stop, Christmas

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!