این فیلم درمورد یک قاتل سریالی خطرناک به نام نفریوس است که در روز اعدامش، محکوم به ارزیابی توسط روانپزشک می‌شود. در این میان طی ارزیابی، نفریوس ادعا می‌کند که یک شیطان است و قبل از اتمام زمان آن‌ها، روانپزشک سه نفر را به قتل خواهد رساند و..

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Nefarious

تیزر فیلم نفریوس

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Nefarious

درباره فیلم نفریوس

نفریوس فیلمی ترسناک و هیجانی به کارگردانی Chuck Konzelman و نویسندگی Chuck Konzelman، Cary Solomon است که در سال 2023 منتشر شد.

Synopsis

On the day of his scheduled execution, a convicted serial killer gets a psychiatric evaluation during which he claims he is a demon, and further claims that before their time is over, the psychiatrist will commit three murders of his own

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Nefarious 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Nefarious

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. بی نظیره ❤️

    پاسخ 0
  2. بسیار عالی ، فوق العاده ، علی الخصوص دوستداران عرفان و حقیقت عرفان و ادیان و مشخص نمودن جایگاه شیطان در جهان و اثبات وجود ش – به هیچ عنوان این امتیاز حقش نیست –

    پاسخ 1