میکی کلی ، یکی از اولین کمربندهای سیاه آمریکایی در جی جیتسو برزیل از همه چیزهایی که دوست دارد دور می شود و به یک مسابقات MMA غیر مجاز می رود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Born a Champion

تیزر فیلم ذاتا قهرمان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Born a Champion

درباره فیلم ذاتا قهرمان

ذاتا قهرمان فیلمی ورزشی و اکشن به کارگردانی Alex Ranarivelo و نویسندگی Sean Patrick Flanery, Alex Ranarivelo است که در سال 2021 منتشر شد.

synopsis

Mickey Kelley, one of the first American black belts in Brazilian jiu-jitsu

gets pulled away from everything he loves and into an unsanctioned MMA tournament

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Born a Champion را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Born a Champion

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. واقعا این آمریکاییها محشرن به نظرم فیلم جنبه های درام پررنگ تریداشت و نمیشه گفت اکشن بود اما صحنه های آخر فیلم در مبارزه ی نهایی بسیار احساسی و در عین حال هیجان انگیز و پر استرس بود و نکته ی معنی که در پس زمینه ی فیلم و در ژرفای شخصیت اصلی فیلم به خوبی به نمایش گذاشته شد و تأثیر برانگیز بود شخصیت قابل تامل و خصوصیات فردی یک انسان با وقار، یک پدر و شوهر مهربان و خانواده دوست،متواضع و در عین حال آنجا که لازم بود خشن،جنگجو و نترس…شخصیتی که من عاشقشم و گمونم این فیلم سعی داشت به ما بیاموزند که زندگی بسیار پیچیده و غیر قابل پیش بینی است….کسانی که خودشون رو برای رویارویی با سخت‌ترین سناریوهای ممکن آماده کردن و در برابر مشکلات با حفظ ایمان و با تلاش بی پایان خودشونو باور کنم و بقیه رو به خدا بسپارند هر اتفاقیم که بیفته در نهایت رستگار خواهند شد…

  پاسخ 12
 2. ممنون. آنلاین تماشا کردم. ای کاش این مسابقات برگزار نشه. چرا بخاطر لذت طلبی بعضی افراد، مبارزه برگزار بشه؟؟؟

  پاسخ 12
  • بهترین ورزش کیک بوکس ، موی تای ، ام ام ای هست این ورزش ها ادم به بالا ترین پتانسیل فیزیکی و روحی میرسونه
   بقیه ورزش هام زیر مجموعه این ها هستن

   پاسخ 0