مستر بین، برنده یک بلیط مسافرتی به مقصد فرانسه می شود و هنگام سفر به این کشور، با یک آدم‌ربا و یک فیلمساز سرشناس، اشتباه گرفته می شود. این در حالی است که پسر یک فیلمساز روسی و یک بازیگر بااستعداد نیز او را در این سفر همراهی می کنند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Mr. Bean's Holiday

تیزر فیلم تعطیلات مستربین

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Mr. Bean's Holiday

درباره فیلم تعطیلات مستربین

تعطیلات مستر بین (به انگلیسی: Mr. Bean’s Holiday) یک فیلم کمدی به کارگردانی استیو بندلاک و نویسندگی همیش مک کول و رابین دریسکول است که برگرفته از داستانی نوشته سایمون مک برنی است. این فیلم بر اساس سریال کمدی بریتانیایی مستر بین ساخته شده توسط روآن اتکینسون و ریچارد کرتیس، دنباله‌ای مستقل برای بین (1997) است.

در این فیلم اتکینسون در نقش اصلی با مکس بالدری، اما دی کونز، ویلم دافو و کارل رودن در نقش های فرعی بازی می کنند. در این فیلم، مستر بین برنده سفری به کن، فرانسه می شود، اما در مسیرش به آنجا، وقتی با پسر یک فیلمساز روسی و یک بازیگر زن مشتاق سفر می کند، هم با یک آدم ربا و هم فیلمساز برنده جایزه اشتباه گرفته می شود.

این فیلم توسط StudioCanal، Working Title Films و Tiger Aspect Films تولید شده است، این فیلم در 30 مارس 2007 در بریتانیا و در 24 اوت 2007 توسط یونیورسال پیکچرز در ایالات متحده اکران شد.

نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد، اگرچه عموماً به عنوان یک پیشرفت نسبت به نسخه قبلی خود در نظر گرفته می شد. این فیلم همچنین یک موفقیت تجاری بود و ۲۳۲.۲ میلیون دلار در سراسر جهان در برابر بودجه ۲۵ میلیون دلاری فروخت.

Synopsis

Mr. Bean wins a trip to Cannes where he unwittingly separates a young boy from his father and must help the two reunite. On the way he discovers France, bicycling, and true love

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Mr. Bean’s Holiday 2007 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Mr. Bean's Holiday در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Mr. Bean's Holiday

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!