داستان فیلم Man of Steel درباره کودکی است که از یک سیاره در حال فروپاشی به زمین فرستاده می شود تا توسط خانواده جدید زمینی اش بزرگ شود. با اینکه او زندگی معمولی بعنوان یک خبرنگار دارد، اما زمانی می رسد که مجبور می شود از قدرت های خارق العاده ای که نسبت به انسان ها دارد، برای مقابله با افراد شرور استفاده کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Man of Steel

تیزر فیلم مرد فولادین

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Man of Steel

درباره فیلم مرد پولادین 2013

مرد پولادین به انگلیسی: Man of Steel نام یک فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی دیوید اس. گویر می‌باشد. کریستوفر نولان از تهیه‌کنندگان این فیلم است. این فیلم دارای روایتی غیر خطی است و بر پایه شخصیت سوپرمن کتاب‌های کمیک شرکت دی‌سی کامیکس ساخته شده‌است و بازراه‌اندازی مجموعه فیلم‌های سوپرمن به حساب می‌آید.

هنری کویل در نقش سوپرمن، امی آدامز در نقش لوئیس لین، مایکل شانون در نقش ژنرال زاد، دایان لین در نقش مارتا کنت، کوین کاستنر در نقش جاناتان کنت، لارنس فیشبرن در نقش پری وایت و راسل کرو در نقش جور-ال در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

synopsis

An alien child is evacuated from his dying world and sent to Earth to live among humans. His peace is threatened, when other survivors of his home planet invade Earth.

شما میتوانید فیلم مرد فولادین 2013 را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

بازیگران فیلم Man of Steel

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. کاش زیر نویس بود):

    پاسخ 9