لوکاس عنکبوت یک شخصیت انیمیشنی است که در مجموعه ای از فیلم های YouTube ظاهر می شود. این انیمیشن بر اساس عنکبوت پرشی است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Lucas the Spider

تیزر انیمیشن لوکاس عنکبوت

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Lucas the Spider

درباره انیمیشن لوکاس عنکبوت

لوکاس عنکبوت یک شخصیت انیمیشنی است که توسط انیماتور جاشوا اسلایس خلق شده است که نام و صداپیشگی آن توسط برادرزاده اش گرفته شده است.

Lucas بر اساس یک عنکبوت در حال پریدن است و در چندین ویدیوی کوتاه یوتیوب بین سال‌های 2017 و 2019 بازی کرده است.

اولین ویدیوی Lucas the Spider در 5 نوامبر 2017 آپلود شد. لوکاس به دلیل طبیعت ملایم و خونگرمش با استقبال بسیار مثبتی مواجه شد.

در سال 2018، لوکاس عنکبوت لوکاس برای فروش آنلاین منتشر شد. در ماه مه 2018، این سریال توسط شرکت تولید کانادایی Fresh TV خریداری شد.

در دسامبر 2018، Lucas the Spider در YouTube Rewind 2018 ظاهر شد.

در سال 2020 هیچ قسمت جدیدی از YouTube مشاهده نشد. اسلایس در پاسخ‌های مختلف در پست‌ها به نظرات در اینستاگرام خود اظهار داشته است که آنها “مدتی است که هیچ محتوای جدیدی ارسال نکرده‌اند، زیرا تیم به سختی در حال کار در برنامه تلویزیونی است!”.

آپلود کوتاهی در یوتیوب در 29 ژوئیه 2021 قسمت‌های بعدی را در بلوک برنامه‌نویسی Cartoonito در Cartoon Network اعلام کرد. به دنبال آن کارتون های کوتاه و گزیده هایی از قسمت های تلویزیونی بیشتر شد.

گونه ای از عنکبوت های جهنده، Salticus lucasi، به نام این شخصیت نامگذاری شده است.

Synopsis

Lucas the Spider is an animated character that appeared on YouTube, created by animator Joshua Slice. Now with his own TV series, the show keeps its highly realistic 3D animation as well the curious and kind-hearted-as-ever spider

شما می توانید انیمیشن Lucas the Spider را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Lucas the Spider در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Lucas the Spider

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!