در دهه‌ی 50 میلادی لندن، یک شخص جدی و خشک که کارمند دولت است پس از تشخیص بیماری تصمیم می‌گیرد مرخصی بگیرد تا زندگی واقعی را تجربه کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Living

تیزر فیلم زندگی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Living

درباره فیلم زندگی

زندگی یک فیلم درام بریتانیایی محصول 2022 به کارگردانی الیور هرمانوس بر اساس فیلمنامه کازوئو ایشی گورو، اقتباس شده از فیلم ژاپنی ایکیرو محصول 1952 به کارگردانی آکیرا کوروساوا است که به نوبه خود از رمان روسی مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی در سال 1886 الهام گرفته شده است.

داستان این فیلم در سال 1953 لندن می گذرد و یک بوروکرات در بخش فواید عمومی شهرستان (با بازی بیل نیگی) را در حال مواجهه با یک بیماری کشنده به تصویر می کشد.

Living اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2022 در 21 ژانویه 2022 داشت و در 4 نوامبر 2022 در بریتانیا توسط Lionsgate اکران شد. این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد و بازی نیگی مورد تحسین خاصی قرار گرفت و در نود و پنجمین دوره جوایز اسکار نامزد بهترین بازیگر مرد (نیگی) و بهترین فیلمنامه اقتباسی شد.

Synopsis

In 1950s London, a humorless civil servant decides to take time off work to experience life after receiving a grim diagnosis

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Living 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Living در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Living

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!