فیلم Middle Class Melodies درباره جوانی به نام راگاوا ست که در روستایش یک غذاخوری ساده دارد و آرزویش افتتاح هتل کوچکی در شهر است؛ برای رسیدن به آرزویش با چالش های زیادی رو به رو است که برای موفقیت، باید با آن ها دست و پنجه نرم کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Middle Class Melodies

تیزر فیلم ملودی طبقه متوسط

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Middle Class Melodies

درباره فیلم ملودی طبقه متوسط

ملودی های طبقه متوسط (به انگلیسی: Class Class Melodies) یک فیلم درام کمدی هندی زبان تلوگو در سال 2020 به کارگردانی اولین وینود آنانتوجو است که آن را با جاناردان پاسومارتی نوشت.

در آن فیلم Anand Devarakonda و Varsha Bollamma بازی می کنند در حالی که Chaitanya Garikipati ، Divya Sripada ، Goparaju Ramana ، Surabhi Prabhavati و Prem Sagar نقش های مکمل را بازی می کنند. این فیلم با انتقادات مثبت منتقدان و مخاطبان در 20 نوامبر 2020 در Amazon Prime Video منتشر شد.

synopsis

Raghava, a young man, runs an eatery in his village but wishes to open a small hotel in a nearby town. He faces challenges in his quest and must overcome them to succeed

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Middle Class Melodies 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Middle Class Melodies در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Middle Class Melodies

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!