یک طوفان وحشتناک به وقوع میپیوندد که به موجب آن دو برادر خلافکار در یک کلبه در مزرعه ای پناه میگیرند. خانواده ای در آن کلبه زندگی میکنند که دوبرادر آنها را به اسارت میگیرند. پس از این عمل متوجه اسراری تاریک در آنجا خواهند شد…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Little Bone Lodge

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Little Bone Lodge

درباره فیلم کلبه استخوانی کوچک 2023

کلبه استخوانی کوچک ( به انگلیسی : Little Bone Lodge ) فیلمی در ژانر جنایی ، ترسناک و هیجانی محصول کشور انگلستان به کارگردانی Little Bone Lodge و نویسندگی Neil Linpow در سال 2023 میباشد.بازیگرانی مانند Neil Linpow ، Joely Richardson و Sadie Soverall در آن ایفای نقش کرده اند.

synopsis

Set during a very vicious storm, two criminal brothers on the run seek refuge in a desolate farmhouse. Taking the resident family captive, they find the house holds dark secrets of its own.

شما میتوانید فیلم زیبای Little Bone Lodge 2023 را همراه با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

 

بازیگران فیلم Little Bone Lodge

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!