دختری 12 ساله را دنبال می کند که پس از تبدیل شدن به یک خون آشام، زندگی بسته ای دارد و فقط می تواند شب ها بیرون برود. پدرش تمام تلاشش را می‌کند تا حداقل مقدار خون انسانی را که برای زنده ماندن نیاز دارد، به او بدهد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Let the Right One In

تیزر سریال آدم درست را راه بده

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Let the Right One In

درباره سریال آدم درست را راه بده

Let the Right One In یک مجموعه تلویزیونی درام ترسناک روانشناختی آمریکایی است که توسط اندرو هیندراکر الهام گرفته شده از رمانی به همین نام توسط نویسنده سوئدی جان آجوید لیندکویست ساخته شده است.

در این سریال دمیان بیچیر در نقش مارک کین، در کنار مدیسون تیلور بائز، آنیکا نونی رز، گریس گامر، ایان فورمن و کوین کارول حضور دارند. در تاریخ 9 اکتبر 2022 در Showtime به نمایش درآمد.

Synopsis

Follows a 12-year-old girl who lives a closed-in life after turning into a vampire, only able to go out at night. Her father does his best to provide her with the minimal amount of human blood she needs to stay alive

شما می توانید سریال بسیار زیبای Let the Right One In را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Let the Right One In در ویکی پدیا

بازیگران سریال Let the Right One In

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!