مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Demián Bichir

دانلود سریال آدم درست را راه بده • فیلمر

دانلود سریال آدم درست را راه بده

دختری 12 ساله را دنبال می کند که پس از تبدیل شدن به یک خون آشام، زندگی بسته ای دارد و فقط می تواند شب ها بیرون برود. پدرش تمام تلاشش را می‌کند تا حداقل مقدار خون انسانی را که برای زنده ماندن نیاز دارد، به او بدهد.

دانلود فیلم راهبه 2018

دانلود فیلم راهبه 2018

داستان به زمانی برمی‌گردد که یک راهبه جوان، در صومعه‌ای در رومانی به طرزی مشکوک به قتل می‌رسد. یک کشیش با گذشته‌ای خالی و نسبتاً ترسناک، به همراه یک راهبه تازه‌کار که نزدیک به اتمام دوره آموزشی است، از جانب شهر واتیکان مسئول تحقیق روی این صومعه و اتفاقات رخ داده در آن می‌شوند.

دانلود فیلم بیگانه: کاوننت 2017

دانلود فیلم بیگانه پیمان 2017

بعد از گذشت یازده سال از شکست ماموریت ال‌وی‌ ۲۲۳، فضاپیمای کاوننت با ۲۰۰۰ کلونی انسان و با امید بنای تمدن بشری جدید در سیاره اریگا ۶ راهی فضا می‌شود، با یک برخورد در میانه راه، خدمه کاوننت از خواب موقت بیدار می‌شوند و در همین حال سیگنالی را دریافت می‌کنند که نشان می‌دهد سیاره قابل سکونتی در نزدیکی آن‌ها وجود دارد.

دانلود فیلم سرزمین 2021 با دوبله فارسی

دانلود فیلم سرزمین 2021

یک زن داغدار به دنبال زندگی جدید ، خارج از شبکه در وایومینگ است.

دانلود فیلم آسمان نیمه‌ شب 2020

دانلود فیلم آسمان نیمه‌ شب 2020

فیلم The Midnight Sky داستان پسا آخر الزمانی درباره‌ی آگوستین است ، دانشمندی تنها در قطب شمال. او در تلاش است تا سالی و دوستان فضانوردش را از بازگشتن به زمین و مواجهه با یک فاجعه‌ی جهانی مرموز باز دارد و…