خانواده ای برای تفریح به خانه اجاره ای مجللی می روند، اما با از کار افتادن تمام وسائل الکترونیکی و از راه رسیدن دو غریبه به خانه همه چیز رنگ تاریک و هراس آوری به خود می گیرد و ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Leave the World Behind

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Leave the World Behind

درباره فیلم دنیا را پشت سر بگذار

جهان را پشت سر بگذار (به انگلیسی: Leave the World Behind) یک فیلم مهیج آخرالزمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی سام اسماعیل است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته رومان علم در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است.

جولیا رابرتز، ماهرشالا علی، اتان هاوک، میهالا و کوین بیکن در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند و تلاش می‌کنند تا شکست تدریجی تلفن‌ها، تلویزیون و فناوری را که به یک فاجعه بالقوه اشاره می‌کند، درک کنند.

Leave the World Behind اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره AFI در 25 اکتبر 2023 داشت. این فیلم در تاریخ 22 نوامبر 2023 در سینماهای منتخب اکران شد، قبل از پخش جریانی آن توسط نتفلیکس در 8 دسامبر 2023. این فیلم به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

A family’s getaway to a luxurious rental home takes an ominous turn when a cyberattack knocks out their devices, and two strangers appear at their door

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Leave the World Behind 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Leave the World Behind

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!