کارنان یک جوان بی باک روستایی است که برای حقوق مرده محافظه کار روستایش مبارزه می کند و این کار باعث میشود توسط یک افسر پلیس ، تحت شکنجه و عذاب قرار بگیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Karnan

تیزر فیلم کارنان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Karnan

درباره فیلم کارنان

Karnan یک فیلم درام اکشن تامیلی زبان هندی در سال 2021 به کارگردانی ماری سلواراج و تهیه کنندگی کالایپولی اس. تانو با پرچم V Creations است

. در این فیلم Dhanush، Rajisha Vijayan، Lal، Yogi Babu، Azhagam Perumal، Natarajan Subramaniam، Gouri G. Kishan و Lakshmi Priya Chandramouli بازی می کنند. این داستان از خشونت کاست Kodiyankulam در سال 1995 که در منطقه Thoothukudi اتفاق افتاد ، آزادانه تحت تأثیر قرار گرفته است.

این فیلم شامل موسیقی ساخته شده توسط سانتوش نارایانان ، فیلمبرداری به کارگردانی تنی اسوار و تدوین توسط سلوا آر. کی می باشد. این شخصیت تیتراژ کارنان را دارد ، که از یک زمینه محافظه کار است و برای حقوق مردم خود مبارزه می کند.

پس از یک کار کوتاه مدت پیش تولید ، این فیلم در ژانویه سال 2020 با عنوان کارنان نیز اعلام شد. این فیلم بیشتر در منطقه Thoothukudi روستایی قرار دارد. تصویربرداری فیلم پس از نمایش آن انجام شد و در دسامبر سال 2020 به پایان رسید. اگرچه تولید به دلیل همه گیری COVID-19 به تأخیر افتاد. از نظر نمایشی در 9 آوریل 2021 منتشر شد.

این فیلم مورد تحسین منتقدان و مخاطبان قرار گرفت که از اجراها به خصوص از کارگردانی Dhanush ، Selvaraj ، فیلمبرداری ، امتیاز پس زمینه و رویکرد واقع گرایانه ستایش می کنند.

synopsis

Karnan, a fearless village youth, must fight for the rights of the conservative people of his village, due to the torture given by a police officer

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Karnan 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Karnan در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Karnan

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!