وقتی یک روستایی به دلیل پرونده سازی دروغ پلیس دستگیر می شود ، همسر باردار او برای کمک ، سراغ یک وکیل حقوق بشر می رود تا عدالت را در حق او اجرا کند حالا چون این وکیل علیه سیستم قد علم میکند مشکلاتی برایش ایجاد میشود ولی باعث میشود او بیشتر برای انجام این کار مصمم شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Jai Bhim

تیزر فیلم زنده‌باد بهیم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Jai Bhim

درباره فیلم زنده‌باد بهیم

Jai Bhim (ترجمه: Victory to Bhim) یک فیلم درام حقوقی به زبان تامیل هندی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی T. J. Gnanavel و تولید شده توسط Jyothika و Suriya تحت 2D Entertainment است.

در این فیلم سوریا و لیجومول خوزه و مانیکاندان با راجیشا ویجایان، پراکاش راج، رائو رامش و دیگران در نقش های فرعی بازی می کنند. این فیلم به موضوع سوگیری پلیس و خشونت دولتی علیه جامعه ای به حاشیه رانده می پردازد.

بر اساس یک حادثه واقعی در سال 1993، که شامل پرونده ای است که توسط قاضی K. Chandru مبارزه می شود،  حول زندگی Sengeni و Rajakannu، زن و شوهر از قبیله Irular می چرخد.[4] راجاکانو توسط پلیس دستگیر شد و بعداً در ایستگاه پلیس ناپدید شد.

سنگنی از چاندرو وکیل کمک می خواهد تا برای شوهرش عدالت طلب کند.

پس از اعلام رسمی در آوریل 2021، فیلم عکاسی اصلی را در همان ماه آغاز کرد و سکانس‌های زیادی در چنای و کودایکانال فیلمبرداری شد. تولید به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد و فیلمبرداری در ژوئیه 2021 از سر گرفته شد.

در سپتامبر همان سال به پایان رسید. فیلمبرداری و تدوین فیلم به ترتیب توسط S. R. Kathir و Philomin Raj انجام شده است. موسیقی و موسیقی فیلم توسط شان رولدان ساخته شده است. عنوان فیلم اشاره ای به شعاری است که پیروان B. R. Ambedkar استفاده می کنند.

Jai Bhim در Amazon Prime Video، قبل از Diwali، در 2 نوامبر 2021، به عنوان بخشی از قرارداد چند فیلمی که توسط 2D Entertainment امضا شد، منتشر شد.

این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت که داستان، اجراها، کارگردانی و پیام اجتماعی را تحسین کردند و چندین نشریه فیلم را به عنوان “یکی از بهترین فیلم های تامیلی و هندی سال 2021” معرفی کردند.

این فیلم در میان 276 فیلم واجد شرایط نامزدی در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار قرار گرفت، اما نتوانست در فهرست نهایی نامزدها قرار بگیرد.

synopsis

When a tribal man is arrested for a case of alleged theft, his wife turns to a human-rights lawyer to help bring justice

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Jai Bhim 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Jai Bhim در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Jai Bhim

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!