23 سال پس از وقایع نسخه اول مجموعه پارک ژوراسیک ، حال این مجموعه تفریحی نابود شده دوباره توسط یکی از دوستان جان هاموند(سیمون مسرانی) بازسازی شده و مردم می‌توانند از آن و دایناسورهای جدیدیش دیدن کنند . اینجن قصد ساخت یک دایناسور دورگه برای جلب توجه و افزایش سود را داشته و آن را...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Jurassic World

تیزر فیلم ژوراسیک ورد

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Jurassic World

درباره فیلم دنیای ژوراسیک 2015

دنیای ژوراسیک به انگلیسی: jurassic world‎ فیلمی در ژانر علمی تخیلی است که در سال 2015 منتشر شد. این فیلم که توسط کالین ترورو کارگردانی شده، داستانی علمی تخیلی و وحشتناک را که 23 سال پس از فیلم اصلی سال 1993 یعنی پارک ژوراسیک با کارگردانی استیون اسپیلبرگ جریان دارد به تصویر می‌کشد.

synopsis

A new theme park, built on the original site of Jurassic Park, creates a genetically modified hybrid dinosaur, the Indominus Rex, which escapes containment and goes on a killing spree.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Jurassic World 2015 را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

دنیای ژوراسیک در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Jurassic World

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!