در این مستند تماشایی کارگردان فیلم، برایس دالاس هاوارد به همراه پدر خود با برخی از چهره های مطرح هالیوود مصاحبه میکند و آن‌ها از تجربیات زیبا، به یادماندنی و خنده دار خود پس از پدر شدن برای مخاطبین میگویند. همچنین آن‌ها نکات و توصیه‌های ارزشمند خود را به افرادی که به زودی پدر خواهند شد گفته و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Dads

تیزر فیلم پدران

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Dads

درباره فیلم پدران

پدران یک فیلم مستند آمریکایی به کارگردانی برایس دالاس هاوارد در اولین کارگردانی خود است. این فیلم پرتره ای از پدری معاصر را دنبال می کند. در این فیلم پدران مشهوری از جمله ران هاوارد، جیمی فالون، جاد آپاتو، جیمی کیمل، ویل اسمیت، حسن مینهاج، کن جونگ و کنان تامپسون و مردان روزمره در سراسر جهان حضور دارند.

اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در تاریخ 6 سپتامبر 2019 انجام داد. این فیلم در 19 ژوئن 2020 توسط Apple TV+ منتشر شد.

synopsis

Director Bryce Dallas Howard teams up with her father, Ron Howard, to explore contemporary fatherhood through anecdotes and wisdom from famous funnymen such as Will Smith, Jimmy Fallon, Neil Patrick Harris, and more

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Dads 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Dads در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Dads

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!