فیلم Judas and the Black Messiah داستان زندگی فرد همپتون، رئیس حزب پلنگ سیاه در ایلینویز و خیانت سرنوشت سازی که توسط یکی از خبرچین‌های سازمان FBI در حق وی می‌شود را به تصویر می‌کشد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Judas and the Black Messiah

تیزر فیلم یهودا و مسیح سیاه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Judas and the Black Messiah

درباره فیلم یهودا و مسیح سیاه

یهودا و مسیح سیاه یک فیلم درام بیوگرافی در آینده آمریکایی است که به کارگردانی و تهیه کنندگی شکا کینگ ساخته شده است ،

از فیلمنامه ای که توسط کینگ و ویل برسون نوشته شده و براساس داستانی از کینگ ، برسون و کنی و کیت لوکاس ساخته شده است.

این فیلم به جزئیات زندگی فرد همپتون ، رئیس حزب پلنگ سیاه در اواخر دهه 1960 ایلینوی و خیانت وی به دست ویلیام اونیل پرداخت.

در این فیلم به ترتیب دانیل کالوویا و لیکیت استنفیلد در نقش همپتون و اونیل بازی می کنند و جسی پلمنز ، دومینیک فیش بک ، اشتون سندرز و مارتین شین نیز در این فیلم بازی می کنند.

جودا و مسیح سیاه قرار است برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2021 اکران شود و در ایالات متحده در 12 فوریه 2021 به طور همزمان در سینما و به صورت دیجیتالی از شبکه HBO Max اکران شود.

synopsis

The story of Fred Hampton, Chairman of the Illinois Black Panther Party, and his fateful betrayal by FBI informant William O’Neal.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Judas and the Black Messiah 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Judas and the Black Messiah در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Judas and the Black Messiah

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. لینک خرابه

    پاسخ 2