تسونئو دانشجوی دانشگاه است و Josee دختر جوانی است که به دلیل عدم توانایی راه رفتن کمتر به تنهایی از خانه بیرون رفته است. این دو وقتی یکدیگر را ملاقات می کنند که تسونئو مادربزرگ Josee را پیدا می کند که او را برای پیاده روی صبحگاهی بیرون می برد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Josee the Tiger and the Fish

تیزر انیمیشن جوسی، ببر و ماهی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Josee the Tiger and the Fish

درباره انیمه جوسی ببر و ماهی

جوسی، ببر و ماهی (ジョゼと虎と魚たち, Joze to Tora to Sakana-tachi) یک داستان کوتاه ژاپنی است که در سال ۱۹۸۴ توسط نویسنده سیکو تانابه منتشر شد. اولین بار در شماره ژوئن 1984 ماهنامه کادوکاوا منتشر شد.

بعدها در کنار داستان‌های مختلف در مجموعه داستان کوتاه Josee, the Tiger and the Fish که در 27 مارس 1985 توسط Kadokawa Shoten منتشر شد، گنجانده شد. ین پرس مجوز انتشار رمان کودکان را به زبان انگلیسی صادر کرده است.

synopsis

Tsuneo is a university student and Josee is a young girl who has rarely gone out of the house by herself due to her being unable to walk. The two meet when Tsuneo finds Josee’s grandmother taking her out for a evening walk

شما می توانید انیمه بیسار زیبای Josee, the Tiger and the Fish 2020 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Josee, the Tiger and the Fish در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Josee the Tiger and the Fish

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. چرا دانلود نمیشه ؟

    پاسخ 0
  2. دوبله کجاست؟

    پاسخ 11