هنگامی که ژاپن در پایان جنگ جهانی دوم تسلیم می شود، سربازی به نام هیرو اونودا به جنگل های فیلیپین عقب نشینی می کند تا خودش جنگ را برای 10000 روز دیگر ادامه دهد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم ONODA: 10000 Nights in the Jungle

تیزر فیلم اونودا: 10 هزار شب در جنگل

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم ONODA: 10000 Nights in the Jungle

درباره فیلم اونودا 10 هزار شب در جنگل

Onoda – 10,000 Nights in the Jungle (به فرانسوی: Onoda, 10 000 nuits dans la jungle) یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای فرانسوی به کارگردانی آرتور هراری است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد.

در این فیلم یویا اندو در نقش هیرو اونودا، سرباز ژاپنی ایفای نقش می کند که باور نمی کرد جنگ جهانی دوم به پایان رسیده است و تا سال 1974 به جنگیدن در جزیره ای دورافتاده فیلیپین ادامه داد.

synopsis

When Japan surrenders at the end of World War II, soldier Hiroo Onoda retreats into the jungles of the Philippines to continue the war himself for another 10,000 days

شما می توانید فیلم بسیار زیبای ONODA: 10000 Nights in the Jungle 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم ONODA: 10000 Nights in the Jungle در ویکی پدیا

بازیگران فیلم ONODA: 10000 Nights in the Jungle

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. لطفا دوبله رو هم اضافه کنید

  پاسخ 5
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   اگه بتونیم چشم.

   پاسخ 6