در دنیای حشراتی که عنکبوت ها در آن پلیس هستند، یک کارآگاه پس از آنکه بالاخره دشمن دیرینه خود را به دام می اندازد، با هواپیمای آب نشین خود به سان فرانسیسکو می آید؛ اما قتلی که در این پرواز اتفاق می افتد او را وارد ماجرایی می کند که هم دنیای انسان ها و هم حشرات را تهدید می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Inspector Sun y la maldición de la viuda negra

تیزر انیمیشن کارآگاه سان و نفرین بیوه سیاه

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Inspector Sun y la maldición de la viuda negra

درباره انیمیشن کارآگاه سان و نفرین بیوه سیاه

خورشید بازرس و نفرین بیوه سیاه (به اسپانیایی: Inspector Sun y la maldición de la viuda negra) یک فیلم پویانمایی کامپیوتری و معمایی خانوادگی محصول سال 2022 به کارگردانی خولیو سوتو گورپید بر اساس فیلمنامه ای از روکو پوچیلو است.

Synopsis

Set in the world of bugs where spiders are the cops, a detective boards a seaplane to San Francisco after finally capturing his arch nemesis, but a murder on his flight draws him into a plot that threatens both the human and bug worlds

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Inspector Sun y la maldición de la viuda negra 2022 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Inspector Sun y la maldición de la viuda negra در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Inspector Sun y la maldición de la viuda negra

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!