جیمز و ام فاستر در حال لذت بردن از تعطیلات ساحلی همه جانبه در جزیره خیالی لا تولکا هستند، زمانی که یک حادثه مرگبار خرده فرهنگ منحرف گردشگری لذت‌گرا، خشونت بی‌پروا و وحشت‌های سورئال را آشکار می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Infinity Pool

تیزر فیلم استخر بی‌انتها

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Infinity Pool

درباره فیلم استخر بی‌ انتها

استخر بی نهایت یک فیلم علمی تخیلی ترسناک محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی براندون کراننبرگ است. این یک محصول مشترک بین المللی با بازی الکساندر اسکارسگارد، میا گوت و کلئوپاترا کلمن است.

کروننبرگ توسعه این پروژه را در سال 2019 آغاز کرد و تولید آن ابتدا بین کانادا، مجارستان و فرانسه راه اندازی شد. کرواسی و مجارستان بعداً به عنوان مکان فیلمبرداری انتخاب شدند و تولید آن به سال 2021 عقب افتاد. بسیاری از بازیگران در آن سال به پروژه پیوستند و فیلمبرداری عمدتاً در شیبنیک، کرواسی انجام شد.

Synopsis

James and Em Foster are enjoying an all-inclusive beach vacation in the fictional island of La Tolqa, when a fatal accident exposes the resort’s perverse subculture of hedonistic tourism, reckless violence and surreal horrors

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Infinity Pool 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Infinity Pool در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Infinity Pool

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!