پیتر هشت ساله با ضربه ای مرموز و مداوم از داخل دیوار اتاق خوابش گرفتار می شود - ضربه ای که والدینش اصرار دارند که همه در تخیل اوست. با تشدید ترس پیتر، او معتقد است که والدینش ممکن است راز وحشتناک و خطرناکی را پنهان کنند و اعتماد آنها را زیر سوال می برد..

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Cobweb

تیزر فیلم تار عنکبوت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Cobweb

درباره فیلم تار عنکبوت

تارعنکبوت (انگلیسی: Cobweb) فیلم دلهره‌آور آمریکایی سال ۲۰۲۳ به کارگردانی ساموئل بودین است و نخستین تجربه کارگردانی او به شمار می‌رود. در این فیلم لیزی کاپلان، وودی نورمن، کلوپاترا کولمن و آنتونی استار ایفای نقش کردند. تارعنکبوت با انتشار سینمایی محدود توسط لاینزگیت فیلمز در ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳ اکران شد.

Synopsis

An eight-year-old boy tries to investigate the mysterious knocking sounds that are coming from inside the walls of his house, unveiling a dark secret that his sinister parents have kept hidden from him

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Cobweb 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Cobweb در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Cobweb

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!