بی توجهی و سهل انگاری پدر و مادر شیرین هشت ساله ، واقعه ای را برای او رقم می زند که زخمش سالها بر روح او باقی می ماند و همه زندگی اش را تحت الشعاع خود قرارمی دهد . آنچه این زخم را عمیق تر می کند و واقعه را به فاجعه ختم می سازد ، این است که دخترک هیچکس را نمی یابد تا دردش را با او در میان بگذارد ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Hush! Girls Don't Scream

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Hush! Girls Don't Scream

درباره فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند

هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند فیلمی از پوران درخشنده است که در اکران ویژهٔ عید فطر سال ۱۳۹۲ در ایران به اکران درآمد. نویسنده و کارگردان فیلم پوران درخشنده است و تهیه‌کنندگی آن، کار مشترک شرکت خورمهر و بنیاد سینمایی فارابی است.

این فیلم دربارهٔ تجاوز کودکان دختر و تعرض به اطفال خردسال است. نشریه معتبر ورایتی ایالات متحده آمریکا از این فیلم تمجید کرد.

synopsis

Shirin is supposed to get married in a couple of hours, but she unexpectedly murders a man. The cause of the crime, rooted in her nightmarish childhood, unravels gradually and the real question emerges: Who is the REAL criminal

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Hush! Girls Don’t Scream 2013 را با کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Hush! Girls Don't Scream در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Hush! Girls Don't Scream

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. اصلاح : زاضی = راضی

  پاسخ 1
 2. سلام
  دانلود رایگان گذاشتید و خیلی ممنون اما یه سوال ذهنم رو درگیر کرده :
  آیا مالک حقیقی یا حقوقی فیلم زاضی هستش؟!
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ 1