یک دستیار کمیسر پلیس که حافظه اش را از دست داده برای حل یک پرونده ی مرموز باید بر شیاطین درونی خود و دشمنان خارجی غلبه کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Hunt

تیزر فیلم شکار

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Hunt

درباره فیلم شکار

شکار یک فیلم اکشن مهیج به زبان تلوگو هندی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی ماهش سوراپاننی است. در آن Sudheer Babu، Srikanth، Bharath بازی می‌کنند. تولید شده توسط B.Mahu تحت پرچم Bhavya Creations Division و بر اساس چندین رویداد واقعی که در ایالت های آندرا پرادش و تلانگانا رخ داده است.

این فیلم دارای موسیقی با نوازندگی غیبران، فیلمبرداری توسط آرول وینسنت و تدوین توسط پراوین پودی است. این یک بازسازی از فیلم پلیس مالایایی بمبئی محصول 2013 است.

Synopsis

An assistant police commissioner must tackle his inner demons and confront external enemies who are trying to keep him from solving a mystery

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Hunt 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Hunt

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!