مدت ها قبل در شمال جزیره ی بِرک، وایکینگ جوانی به نام سکسکه به جنگی که بین شهرش و اژدهاهایی که دائماً به شهرش حمله می کردند می پیوست اگرچه پدرش استویک بزرگ به آن کوچولوی بی تجربه اجازه ی این کار را نمی داد، با این حال هیکاپ با اختراع خود به جنگ با اژدهای خشم شب رفت و آن را شکار کرد اما او هرچه کرد نتوانست اژدها را بکشد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن How to Train Your Dragon

تیزر انیمیشن مربی اژدها

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن How to Train Your Dragon

دوبله شده توسط گروه دوبلاژ گلوری

مدیردوبلاژ: هومن خیاط
گویندگان : اشکان صادقی ، حامد عزیزی ، مهرداد رئیسی ، مینا مومنی ، کیوان عسگری و ..

==========

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم نام یک انیمیشن پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی در سبک اکشن ماجراجویی به کارگردانی کریس سندرز و دین دبلوا است که بر اساس رمانی به همین نام و به نوشته کرسیدا کاول ساخته شده و محصول شرکت دریم‌ورکس انیمیشن است. این انیمیشن توسط پارامونت پیکچرز در ۲۶ مارس ۲۰۱۰ اکران شد. دنباله‌ای بر این انیمیشن با عنوان چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۲ در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۴ به نمایش در آمد و در سال 2019 نسخه سوم آن یعنی چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 وارد بازار شد.این انیمیشن را در وبسایت فیلمر ببینید.

بازیگران انیمیشن How to Train Your Dragon

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!