عده‌ای از ساکنان شهرهای مختلف آمریکا، متوجه می‌شوند که از قدرت‌های فرابشری مانند تله‌کینزی، پرواز و سفر در زمان برخوردار هستند. از سوی دیگر، مردی شرور به نام سایلار تلاش می‌کند که قدرت‌های این افراد را بدست آورد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Heroes

تیزر سریال قهرمانان

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Heroes

درباره سریال قهرمانان

قهرمان‌ها (به انگلیسی: Heroes) نام مجموعهٔ تلویزیونی علمی تخیلی ساخته‌شده توسط تیم کرینگ و شبکهٔ ان‌بی‌سی است که نخستین بار در ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۶ پخش شد.

این مجموعه به شرح زندگی انسان‌های عادی می‌پردازد که قدرت‌های فرا-انسانی و خارق‌العادهٔ خود را کشف می‌کنند. سبک داستان‌سرایی این مجموعه همانند کتاب‌های کمیک آمریکایی است، که با استفاده از چند اپیزود دارای داستان‌های مختلف به شرح داستانی بزرگتر می‌پردازد.

تهیه‌کنندگی این سری را شرکت تیل‌ویند تیم کرینگ برعهده گرفت است. بیشتر فیلمبرداری این مجموعه در لس آنجلس انجام شده‌است.

اولین فصل قهرمان‌ها در ۲۸ اوت ۲۰۰۷ روی دی‌وی‌دی عرضه شد و از بین ۱۴۲ مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی رتبهٔ ۲۱م را به دست آورد. فصل دوم آن رتبهٔ ۲۱ را در بین ۲۲۰ مجموعه گرفت و در ۲۶ اوت ۲۰۰۸ روی بلوری و دی‌وی‌دی عرضه شد.

فصل سوم آن در ۲۲ سپتامبر ۲۰۰۸ آغاز گردید و چهارمین فصل در ۲۱ سپتامبر ۲۰۰۹. پس از آن مجموعه متوقف شد و ان‌بی‌سی به‌طور رسمی این پروژه را منحل کرد.

در ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۵، ان‌بی‌سی اعلام کرد که مجموعه را دوباره تحت نام قهرمان‌ها: تولد دوباره ادامه خواهد داد.

Synopsis

Common people discover that they have super powers. Their lives intertwine as a devastating event must be prevented

شما می توانید سریال بسیار زیبای Heroes را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Heroes در ویکی پدیا

بازیگران سریال Heroes

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. عجب سریالیه اووووف

    پاسخ 2