پس از اینکه کلئو، شاهزاده مصر، به طور اتفاقی به ۳۰ هزار سال بعد در آینده فرستاده می شود، ماموریت می یابد تا برای نجات جهان همه تلاشش را انجام دهد و....

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Cleopatra in Space

تیزر انیمیشن سریالی کلئوپاترا در فضا

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Cleopatra in Space

درباره انیمیشن کلئوپاترا در فضا

کلئوپاترا در فضا (به انگلیسی: Cleopatra in Space) یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن آمریکایی است که توسط DreamWorks Animation و انیمیشن Titmouse، Inc. بر اساس رمان گرافیکی به همین نام توسط Mike Maihack ساخته شده است. گردانندگان سریال داگ لنگدیل و فیتزی فیتزموریس هستند.

در ایالات متحده، پنج قسمت اول در سرویس پخش NBCUniversal Peacock برای مشتریان Xfinity در 15 آوریل 2020 منتشر شد، و این اولین مجموعه انیمیشن DreamWorks است که بر روی دستگاهی به غیر از Netflix یا Amazon Video منتشر می شود. در 15 جولای 2020، فصل اول به طور رسمی منتشر شد که این سرویس در سراسر کشور راه اندازی شد.

این سریال قبل از انتشار در ایالات متحده، برای اولین بار در آسیای جنوب شرقی از کانال DreamWorks در تاریخ 25 نوامبر 2019 پخش شد. این نمایش برای افراد بین 6 تا 11 سال طراحی شده است.

لنگدیل، در مصاحبه‌ای، گفت که او تلاش می‌کند مطمئن شود که نمایش برای مخاطبان جوان‌تر قابل دسترس است، حتی با وجود اینکه او چندان به سن جمعیت‌شناسی این برنامه فکر نمی‌کند.

در 15 ژوئیه، نمایش برای اولین بار در Peacock، با قسمت های 1-5 و 7-13 فصل اول در دسترس بینندگانی قرار گرفت که مشترک “Peacock Premium” بودند، و انتخاب محدودتری برای کسانی که یک طرح رایگان را انتخاب کردند.

این یکی از سه انیمیشن اصلی طاووس بود که روی پلتفرم پخش می‌شد، که دو مورد دیگر فصل 13 جورج کنجکاو و فصل 2 والدو کجاست؟ نمایش را فقط می‌توان با استفاده از طرح برتر سرویس پخش تماشا کرد. در 19 نوامبر 2020، فصل 2 برای اولین بار در Peacock پخش شد. در 14 ژانویه 2021، فصل 3 در Peacock منتشر شد. در 14 جولای 2021، هر سه فصل به Hulu اضافه شد.

Synopsis

Cleopatra in Space is a comedic adventure focusing on the untold story of Cleopatra’s teenage years. Viewers can follow Cleo as she is transported 30,000 years into the future, to an Egyptian-themed planet that is ruled by talking cats and where she discovers she is the prophesied savior of the future world. In order to prepare for her role and mission, Cleo is sent to an elite academy where she has to train to take on the bad guys, figure out how to eventually get herself back home to Egypt, as well as tackling the highs and lows of being a teenager in high school

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Cleopatra in Space را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Cleopatra in Space در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Cleopatra in Space

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!