بر اساس رمان های گرافیکی مایک مینگولا جهنمی که در میان جهان ماوراالطبیعه و انسان گیر افتاده است با یک جادوگر باستانی متمایل به انتقام می جنگد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Hellboy

تیزر فیلم پسر جهنمی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Hellboy

درباره فیلم پسر جهنمی

پسر جهنمی یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت کمیک Dark Horse به همین نام در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی نیل مارشال ، دیوید هاربر در نقش اصلی ، در کنار میلا جووویچ ، یان مک شان ، ساشا لین ، دانیل دا کیم و توماس هادن چرچ در نقش اصلی بازی می کند.

این یک ریبوت از سری فیلم های Hellboy و سومین فیلم لایو اکشن در این مجموعه است. این فیلم از کتابهای طنز Darkness Calls ، The Wild Hunt ، The Storm and the Fury و Hellboy در مکزیک الهام گرفته شده است.

در این فیلم ، هلبوی با بحران وجودی خود دست و پنجه نرم می کند در حالی که مانع از تسخیر جهان جادوگر زنده شده می شود.

این پروژه به عنوان دنباله ای برای فیلم Hellboy II: The Golden Army (2008) آغاز شد و اندرو کوزبی و خالق جهنمی Mike Mignola نویسنده فیلمنامه بودند.

گیلرمو دل تورو نقش كامل نویسنده و كارگردان را كه در دو فیلم اول بازی كرده بود ، ارائه نداد و رون پرلمن كه در فیلم های قبلی هلوبوی را به تصویر كشیده بود ، بدون دخالت دل تورو حاضر به بازگشت نشد.

این پروژه پس از استخدام مارشال به عنوان کارگردان و بازیگران هاربر به عنوان Hellboy به یک ریبوت مجدد با درجه R تبدیل شد. عکس اصلی از سپتامبر 2017 در انگلستان و بلغارستان آغاز شد و در دسامبر 2017 به پایان رسید.

Hellboy از نظر تئاتر در 12 آوریل 2019 با بازبینی منفی روبرو شد و با فیلم های دل تورو به طور نامطلوبی مقایسه شد.

این فیلم در طی تئاتر اصلی خود در برابر بودجه تولید 50 میلیون دلاری ، 44.7 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است ، انتشارات زیادی آن را یک بمب گیشه ای خوانده اند.

synopsis

Based on the graphic novels by Mike Mignola, Hellboy, caught between the worlds of the supernatural and human, battles an ancient sorceress bent on revenge

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Hellboy 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم پسر جهنمی در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Hellboy

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. برای دانلود راهنمایی میکنید لطفا

  پاسخ 9
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   فیلترشکن خاموش کنید تا لینک های دانلود نمایش داده بشه.

   پاسخ 7