ماری دوژاردن، ملیت فرانسوی که توسط هموطنانش به عنوان خائن شناخته می‌شود، توسط سربازان آمریکایی نجات می‌یابد: برای زنده ماندن، او باید آنها را به انبار طلا که توسط نازی‌ها، مقاومت فرانسه و آمریکایی‌ها شکار شده بودند، هدایت کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Hell Hath No Fury

تیزر فیلم جهنم بدون خشم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Hell Hath No Fury

درباره فیلم جهنم بدون خشم

Hell Hath No Fury یک فیلم آمریکایی در ژانر هیجان انگیز و درام ساخته شده برای تلویزیون محصول 1991 با بازی باربارا ادن و لورتا سوییت درباره زنی خانه دار است که به طور همزمان برای قتل شوهرش قاب می شود و توسط زنی دیوانه که او را کشته است وحشت زده می شود.

این فیلم به کارگردانی توماس جی رایت و نویسندگی بو بنسینک بر اساس رمان Smithereens اثر B.W. باتین. اولین بار در 4 مارس 1991 در NBC Monday Night at the Movies پخش شد.

synopsis

Branded a traitor by her countrymen, French national Marie DuJardin is rescued by American soldiers on one condition: to survive, she must lead them to a cache of gold hunted by the Nazis, the French resistance, and the Americans alike

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Hell Hath No Fury 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Hell Hath No Fury در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Hell Hath No Fury

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!