داستانی دلربا که از طریق مصاحبه‌های عمیق و گفتگوهای بازیگران روایت می‌شود و طرفداران را به سفری جادویی اول شخص در یکی از محبوب‌ترین فرانچایزهای فیلم در تمام دوران دعوت می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر مستند Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

تیزر مستند سالگرد پاتر:بازگشت به هاگوارتز

اطلاعات بیشتر

عوامل مستند Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

درباره مستند سالگرد پاتر بازگشت به هاگوارتز

بیستمین سالگرد هری پاتر: بازگشت به هاگوارتز (انگلیسی: Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts) یک ویژه برنامهٔ تجدید دیدار از مجموعه‌فیلم‌های هری پاتر است که در ۱ ژانویهٔ ۲۰۲۲ از اچ‌بی‌او مکس نمایش داده شد.

این برنامه برای بیستمین سالگرد انتشار هری پاتر و سنگ جادو (۲۰۰۱) ساخته شده‌است. این برنامه توسط استودیوهای تلویزیون برادران وارنر با همکاری وارنر هورایزن و به تهیهٔ کیسی پترسون ساخته شده‌است.

synopsis

Cast members from all “Harry Potter” films reunite in a retrospective special to celebrate the anniversary of the first film, including interviews and cast conversations

شما می توانید مستند Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

مستند Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts ویکی پدیا

بازیگران مستند Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. دوبله فیلیمو اومد

  پاسخ 1
 2. چرا سانسوره

  پاسخ 6
  • سلام علیرضا جان.
   نمیتونیم بدون سانسور قرار بدیم متاسفانه.
   برای راهنمایی بیشتر به ادمین تلگرام پیام بدین.

   پاسخ 3