داستان یک معدنچی سیارکی را دنبال می کند که پس از فرود تصادفی در یک سیاره بیگانه، باید مسیر خود را از طریق زمین های خشن، با کمبود اکسیژن، شکار شده توسط موجودات عجیب، به سمت تنها بازمانده دیگر طی کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Distant

درباره فیلم دور

دور یک فیلم کمدی علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی جاش گوردون و ویل اسپک بر اساس فیلمنامه ای از اسپنسر کوهن است. بازیگرانی چون آنتونی راموس، نائومی اسکات و زکاری کوئینتو به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم در بحبوحه بیماری همه گیر COVID-19 در بوداپست مجارستان فیلمبرداری شد. در طی مراحل پس از تولید، ویرایش توسط گریگوری پلوتکین به پایان رسید و موسیقی توسط استیون پرایس ساخته شد. این فیلم قرار است توسط یونیورسال پیکچرز در ایالات متحده اکران شود.

Synopsis

It follows an asteroid miner who, after crash-landing on an alien planet, must make his way across the harsh terrain, running out of oxygen, hunted by strange creatures, to the only other survivor

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Distant 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Distant در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Distant

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!