هفت خان مسابقه‌ای با اجرای محمدرضا گلزار است که شما می‌توانید در آن اطلاعات عمومی خود را محک بزنید. شرکت کننده‌های این مسابقه هیجان‌انگیز، باید بر اساس اطلاعات عمومی خود به سوالات متنوعی که از موضوعات مختلف طرح شده‌اند، پاسخ دهند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر مسابقه

تیزر مسابقه هفت‌خان

اطلاعات بیشتر

عوامل مسابقه

درباره مسابقه هفت خان

هفت خان مسابقه ای است که قرار است به زودی به صورت اختصاصی از یکی از سرویس های vod  همچنین شبکه نمایش خانگی پخش شود. این برنامه که اجرای آن را محمدرضا گلزار عهده دار خواهد بود مسیری مشابه برنامه برنده باش را دنبال خواهد کرد.

روند اصلی مسابقه چیست؟

در ابتدا مجری ۱۰۰ شمش معادل ۱۰۰ میلیون تومان به عنوان سرمایه در اختیار شرکت کننده قرار می دهد. شرکت کننده ها در روند این مسابقه به حفظ شمش های خود می پردازند و هنگامی که شمش های خود را به علت پاسخ های نادرست از دست می دهند مسابقه به پایان می رسد.

شرکت کنندگان چه می‌کنند؟

شرکت کننده مجبور به عبور از هر هفت خان بوده و سوالات هر خان در رابطه با یک شاخه از معلومات عمومی می باشد. در صورت موفقیت و محافظت از شمش های باقی مانده ، معادل آنها جایزه در اختیار او قرار میگیرد.

synopsis

Haft Khan is a contest that will soon be broadcast exclusively from one of the vod services as well as the home show network. This program, which will be performed by Mohammad Reza Golzar, will follow the same path as the winner program.

شما میتوانید برنامه هفت خوان را از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

بازیگران مسابقه

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. اقا دمتون گرم واقعا همه فيلم و سريالا رايگان هستن ايشالله هميشه سلامت باشين

  پاسخ 9
 2. سلام سریال دردسرهای عظیم 1 و 2 رو خواهشا قرار دهید ممنون منتظرم

  پاسخ 11
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   به زودی افزوده میشه.

   پاسخ 14