دانلود مسابقه هفت خان

| محصول سال کشور به زبان
دانـلـود سـریـع
39 4.5 60 دقیقه

هفت خان مسابقه‌ای با اجرای محمدرضا گلزار است که شما می‌توانید در آن اطلاعات عمومی خود را محک بزنید. شرکت کننده‌های این مسابقه هیجان‌انگیز، باید بر اساس اطلاعات عمومی خود به سوالات متنوعی که از موضوعات مختلف طرح شده‌اند، پاسخ دهند.

گالری تصاویر مسابقه هفت‌خان

  • دانلود مسابقه هفت خان
  • دانلود مسابقه هفت خان
  • دانلود سریال هفت‌خان
  • دانلود سریال هفت‌خان
  • دانلود مسابقه هفت‌خان
  • دانلود برنامه هفت‌خان

محتوای فیلمر مناسب جمع خانواده بوده و بازبینی شده است

تماشای تیزر مسابقه هفت‌خان

لیست بازیگران مسابقه

اطلاعات بیشتر

درباره مسابقه هفت خان

هفت خان مسابقه ای است که قرار است به زودی به صورت اختصاصی از یکی از سرویس های vod  همچنین شبکه نمایش خانگی پخش شود. این برنامه که اجرای آن را محمدرضا گلزار عهده دار خواهد بود مسیری مشابه برنامه برنده باش را دنبال خواهد کرد.

روند اصلی مسابقه چیست؟

در ابتدا مجری ۱۰۰ شمش معادل ۱۰۰ میلیون تومان به عنوان سرمایه در اختیار شرکت کننده قرار می دهد. شرکت کننده ها در روند این مسابقه به حفظ شمش های خود می پردازند و هنگامی که شمش های خود را به علت پاسخ های نادرست از دست می دهند مسابقه به پایان می رسد.

شرکت کنندگان چه می‌کنند؟

شرکت کننده مجبور به عبور از هر هفت خان بوده و سوالات هر خان در رابطه با یک شاخه از معلومات عمومی می باشد. در صورت موفقیت و محافظت از شمش های باقی مانده ، معادل آنها جایزه در اختیار او قرار میگیرد.

synopsis

Haft Khan is a contest that will soon be broadcast exclusively from one of the vod services as well as the home show network. This program, which will be performed by Mohammad Reza Golzar, will follow the same path as the winner program.

شما میتوانید برنامه هفت خوان را از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

فیلمر در اینستاگرام فیلمر در تلگرام