تام رایت و آنا زوج ساکن لندن به ناگهانی ساکی حاوی 230 هزار پوند در آپارتمان مردی که ساکن طبقه پایین خانه آنهاست و به علت مصرف زیاد مواد مخدر مرده، پیدا می کنند. آنان که درگیر مشکلات مالی هستند پیدا شدن ساک را به پلیس اعلام نمی کنند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Good People

تیزر فیلم آدم‌های خوب

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Good People

درباره فیلم آدم‌ های خوب

مردم خوب (که در برخی کشورها با نام فرار 2 منتشر شد) یک فیلم اکشن هیجان انگیز آمریکایی به کارگردانی هنریک روبن گنز و نویسندگی کلی مسترسون است که در سال 2008 بر اساس رمانی به همین نام اثر مارکوس ساکی ساخته شده است.

در این فیلم جیمز فرانکو، کیت هادسون، عمر سای، تام ویلکینسون و سام اسپروئل بازی می‌کنند و داستان یک زوج آمریکایی به نام‌های تام و آنا رایت را روایت می‌کند که در لندن زندگی می‌کنند و در حین بازسازی خانه خانواده‌شان دچار بدهی‌های شدید می‌شوند.

این فیلم در 26 سپتامبر 2014 در سینماهای منتخب و بنا به درخواست اکران شد.

Synopsis

Discovering a stash of cash in their dead tenant’s apartment, a couple in debt take the money and find themselves the target of a deadly adversary – the thief who stole it

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Good People 2014 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Good People در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Good People

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!